Бізнес-кампус В9В10 в UNIT.City отримав Срібний сертифікат LEED 

UDP

Кампус реалізувала девелоперська компанія UDP у 2019 році, а в 2020 з отриманням LEED сертифікату на міжнародному рівні підтвердила енергоефективність та екологічність будівлі.

“Від стадії проєктування до зведення будівель та їх експлуатації – усі об’єкти в інноваційних парках команда UDP створює з урахуванням міжнародних вимог зеленого будівництва. Насправді, таким чином ми створюємо не тільки енергоефективні будівлі, але й тенденції для всього девелоперського ринку країни. Сталий розвиток та ощадливе використання природних ресурсів мають стати новим базисом відповідального девелопменту в сучасній Україні”, – коментує отримання LEED сертифікату віцепрезидент UDP Віталій Мельник.

Так, продумана архітектура бізнес-кампуса В9В10 в UNIT.City та енергоефективні інженерні рішення дали змогу скоротити обсяг річного енергоспоживання будівлі на 33%, зменшити обсяг використання води на 50%, висока якість повітря в будівлі забезпечується його двоступеневою очисткою. Також реалізован роздільний збір побутових відходів та їх подальша переробка.

Бізнес-кампус В9В10 в UNIT.City є другою комерційною будівлею в Україні, яка нагороджена відзнакою LEED Silver. Першою такою будівлею став кампус В12, також на території UNIT.City.

LEED (англ. Leadership in Energy and Environmental Design ) є однією з найбільш поширених у світі систем добровільної зеленої сертифікації. Сертифікація заохочує створення будівель, дружніх до навколишнього середовища, шляхом вибору сталої ділянки розташування, економії водних та енергетичних ресурсів та вибору екологічних будівельних матеріалів.

Новини

UDP

У київському інноваційному парку UNIT.City розпочато будівництво середньоосвітньої школи. Над створенням нового навчального закладу працює команда громадської спілки “Освіторія”, девелопером виступає компанія UDP. Освітнє середовище площею понад 12 тис м² спроєктовано провідними європейськими (APA Wojciechowski Architekci) та українськими архітекторами й...

UDP

З 2018 року всі проєкти в рамках інноваційних парків UNIT.City у Києві та Харкові та LvivTech.City у Львові, що входять до портфелю девелоперської компанії UDP, створюються за допомогою ВІМ технологій. В світовій практиці ВІМ використовується на всіх етапах життєвого циклу...

UDP

У інноваційному парку LvivTech.City  на початку 2022 року відкриється коворкінг Spaces транснаціонального оператора офісних приміщень IWG. Офісний простір стане першою локацією компанії в Україні, розташованою поза Києвом. "Розвиваючи інноваційний парк у Львові, ми маємо на меті зробити LvivTech.City точкою входу для міжнародного бізнесу....