Бізнес-кампус В9В10 в UNIT.City отримав Срібний сертифікат LEED 

UDP

Кампус реалізувала девелоперська компанія UDP у 2019 році, а в 2020 з отриманням LEED сертифікату на міжнародному рівні підтвердила енергоефективність та екологічність будівлі.

“Від стадії проєктування до зведення будівель та їх експлуатації – усі об’єкти в інноваційних парках команда UDP створює з урахуванням міжнародних вимог зеленого будівництва. Насправді, таким чином ми створюємо не тільки енергоефективні будівлі, але й тенденції для всього девелоперського ринку країни. Сталий розвиток та ощадливе використання природних ресурсів мають стати новим базисом відповідального девелопменту в сучасній Україні”, – коментує отримання LEED сертифікату віцепрезидент UDP Віталій Мельник.

Так, продумана архітектура бізнес-кампуса В9В10 в UNIT.City та енергоефективні інженерні рішення дали змогу скоротити обсяг річного енергоспоживання будівлі на 33%, зменшити обсяг використання води на 50%, висока якість повітря в будівлі забезпечується його двоступеневою очисткою. Також реалізован роздільний збір побутових відходів та їх подальша переробка.

Бізнес-кампус В9В10 в UNIT.City є другою комерційною будівлею в Україні, яка нагороджена відзнакою LEED Silver. Першою такою будівлею став кампус В12, також на території UNIT.City.

LEED (англ. Leadership in Energy and Environmental Design ) є однією з найбільш поширених у світі систем добровільної зеленої сертифікації. Сертифікація заохочує створення будівель, дружніх до навколишнього середовища, шляхом вибору сталої ділянки розташування, економії водних та енергетичних ресурсів та вибору екологічних будівельних матеріалів.

Новини

UDP

Уже майже рік світ перебуває в умовах карантину, який не тільки вносить обмеження в життя людей, але й істотно змінює характер розвитку практично кожного із секторів економіки. В контексті цих процесів ринок комерційної нерухомості також стикається з низкою змін. Перехід...

UDP

Девелоперська компанія UDP – один з найнадійніших забудовників м. Київ за версією бізнес-портала Mind.ua. Експерти редакції та партнери Mind.ua визначили чинники, що впливають на строки і можливості компаній завершити проєкти, проаналізували 24 найактивніших забудовників столиці за останні 5 років, та визнали UDP...

UDP

Напередодні Нового року відкрито реконструйовану площу перед станцією метро «Арсенальна» в Києві: відреставрували Микільську браму Київської фортеці та прилеглу до неї територію. Крім площі перед метро «Арсенальна», девелоперська компанія A Development разом з компанією UDP під управлінням Quarter Partners Андрія...