Бізнес-кампус В9В10 в UNIT.City отримав Срібний сертифікат LEED 

UDP

Кампус реалізувала девелоперська компанія UDP у 2019 році, а в 2020 з отриманням LEED сертифікату на міжнародному рівні підтвердила енергоефективність та екологічність будівлі.

“Від стадії проєктування до зведення будівель та їх експлуатації – усі об’єкти в інноваційних парках команда UDP створює з урахуванням міжнародних вимог зеленого будівництва. Насправді, таким чином ми створюємо не тільки енергоефективні будівлі, але й тенденції для всього девелоперського ринку країни. Сталий розвиток та ощадливе використання природних ресурсів мають стати новим базисом відповідального девелопменту в сучасній Україні”, – коментує отримання LEED сертифікату віцепрезидент UDP Віталій Мельник.

Так, продумана архітектура бізнес-кампуса В9В10 в UNIT.City та енергоефективні інженерні рішення дали змогу скоротити обсяг річного енергоспоживання будівлі на 33%, зменшити обсяг використання води на 50%, висока якість повітря в будівлі забезпечується його двоступеневою очисткою. Також реалізован роздільний збір побутових відходів та їх подальша переробка.

Бізнес-кампус В9В10 в UNIT.City є другою комерційною будівлею в Україні, яка нагороджена відзнакою LEED Silver. Першою такою будівлею став кампус В12, також на території UNIT.City.

LEED (англ. Leadership in Energy and Environmental Design ) є однією з найбільш поширених у світі систем добровільної зеленої сертифікації. Сертифікація заохочує створення будівель, дружніх до навколишнього середовища, шляхом вибору сталої ділянки розташування, економії водних та енергетичних ресурсів та вибору екологічних будівельних матеріалів.

Новини

UDP

Девелоперська компанія UDP – один з найнадійніших забудовників м. Київ за версією бізнес-портала Mind.ua. Експерти редакції та партнери Mind.ua визначили чинники, що впливають на строки і можливості компаній завершити проєкти, проаналізували 24 найактивніших забудовників столиці за останні 5 років, та визнали UDP...

UDP

«Колір авто може бути будь-яким, за умови, що він чорний», – цю знамениту фразу понад 100 років тому сказав Генрі Форд. Він увійшов в історію, як «батько автопромисловості» і культовий успішний підприємець. У нових авто Ford використовувались компоненти з попередніх...

UDP

Новий В11 – це 7-поверхова будівля площею 6000 м² з терасою на останньому поверсі. Тут зможуть розміститися і працювати близько 20 компаній - резидентів UNIT.City. З відкриттям В11, загальна площа офісних будівель в UNIT.City становить 50 000 м². Реалізацією кампусу...