Лікарі – герої. UDP приєдналась до всеукраїнської акції

UDP

Девелопер UDP та активний український бізнес підтримує медиків!

UDP приєднується до акції, метою якої є підтримка та вдячність героям сьогодення – лікарям. Зараз медики знаходяться в епіцентрі пандемії та як ніколи потребують допомоги. Подібно до того, як в інших країнах підсвітлюють фасади будівель кольорами медичних служб, ми підтримали ініціативу від нашого партнера – компанії Expolight. Команда Expolight на волонтерських засадах розробила біло-червоні світлові програми та дистанційно запускала їх одразу на великій кількості знакових будівель по всій Україні. 
Відсьогодні і до самого завершення карантину в Україні кампус В12 та арт-об’єкт Маяк в UNIT.City будуть підсвічені у червоно-білій гамі.
Світло – надзвичайно важливий та сильний інструмент, щоб просигналізувати медикам про підтримку. Підсвічені об’єкти стануть справжніми маяками та частинкою світла для героїв “на передовій”.

Цією акцією активна бізнес-спільнота закликає підтримати лікарів на платформі helpdoctors.com.ua (організованій Олегом Гороховским, Єгеном Черняком, Володимиром Яценко).

Закликаємо приєднатись до акції та підтримати лікарів. У наш час це надзвичайно важливо.

Партнерами ініціативи вже стали: Expolight, UDP, UNIT.City, KAN Development,  SAGA Development, Taryan Group, ALEF Estate, Гефест, Ривьера Девелопмент, Work.ua, SD Capital, MacPaw, Ring Ukraine, Toronto-Kyiv, та усі члени спільноти “Друзья филармонии Днепра”.

За фото та відео дякуємо Dreamers Studio, Андрію Авдєєнко, Олегу Стельмаху та Олексію Ачеповському.

Новини

UDP

Девелоперська компанія UDP – один з найнадійніших забудовників м. Київ за версією бізнес-портала Mind.ua. Експерти редакції та партнери Mind.ua визначили чинники, що впливають на строки і можливості компаній завершити проєкти, проаналізували 24 найактивніших забудовників столиці за останні 5 років, та визнали UDP...

UDP

Кампус реалізувала девелоперська компанія UDP у 2019 році, а в 2020 з отриманням LEED сертифікату на міжнародному рівні підтвердила енергоефективність та екологічність будівлі. "Від стадії проєктування до зведення будівель та їх експлуатації – усі об'єкти в інноваційних парках команда UDP створює з урахуванням міжнародних...

UDP

«Колір авто може бути будь-яким, за умови, що він чорний», – цю знамениту фразу понад 100 років тому сказав Генрі Форд. Він увійшов в історію, як «батько автопромисловості» і культовий успішний підприємець. У нових авто Ford використовувались компоненти з попередніх...