Лікарі – герої. UDP приєдналась до всеукраїнської акції

UDP

Девелопер UDP та активний український бізнес підтримує медиків!

UDP приєднується до акції, метою якої є підтримка та вдячність героям сьогодення – лікарям. Зараз медики знаходяться в епіцентрі пандемії та як ніколи потребують допомоги. Подібно до того, як в інших країнах підсвітлюють фасади будівель кольорами медичних служб, ми підтримали ініціативу від нашого партнера – компанії Expolight. Команда Expolight на волонтерських засадах розробила біло-червоні світлові програми та дистанційно запускала їх одразу на великій кількості знакових будівель по всій Україні. 
Відсьогодні і до самого завершення карантину в Україні кампус В12 та арт-об’єкт Маяк в UNIT.City будуть підсвічені у червоно-білій гамі.
Світло – надзвичайно важливий та сильний інструмент, щоб просигналізувати медикам про підтримку. Підсвічені об’єкти стануть справжніми маяками та частинкою світла для героїв “на передовій”.

Цією акцією активна бізнес-спільнота закликає підтримати лікарів на платформі helpdoctors.com.ua (організованій Олегом Гороховским, Єгеном Черняком, Володимиром Яценко).

Закликаємо приєднатись до акції та підтримати лікарів. У наш час це надзвичайно важливо.

Партнерами ініціативи вже стали: Expolight, UDP, UNIT.City, KAN Development,  SAGA Development, Taryan Group, ALEF Estate, Гефест, Ривьера Девелопмент, Work.ua, SD Capital, MacPaw, Ring Ukraine, Toronto-Kyiv, та усі члени спільноти “Друзья филармонии Днепра”.

За фото та відео дякуємо Dreamers Studio, Андрію Авдєєнко, Олегу Стельмаху та Олексію Ачеповському.

Новини

UDP

    Автором концепції Головної Площі є Хірокі Мацуура, засновник та керівник студії ландшафтної архітектури MADMА urbanism+landscape (Нідерланди). Днями він завітав до Києва, щоб разом з командою девелопера додати концепту фінальні штрихи. "Більше року ми працюємо над концепцією Main Plaza...

UDP

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив надання кредиту у розмірі 50 млн євро для першого інноваційного парку України UNIT.City. Кредит буде спрямовано на фінансування проєкту «Інноваційний кампус для України», а саме на розвиток парку надсучасних технологій у Києві, будівництво академії ІТ-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. ...

UDP

Віталій Мельник, віце-президент UDP та керівник напрямку розвитку інноваційних парків в Україні, розповів, як відбувається робота команди в умовах карантину:[video width="1080" height="1080" mp4="http://udp.ua/wp-content/uploads/2020/04/UDP-.mp4"][/video]