Адреса щастя – ЖК «Бульвар Фонтанів»

UDP

Ранок на столичному Печерську… За філіжанкою ароматної ранкової кави, у затишній квартирі в центрі столиці, мешканці ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів» планують свій день. На них чекають ділові зустрічі, посиденьки з подругами в кав’ярні, романтичні вечері, походи з дітьми до кінотеатру на новий мультфільм, святкування дня народження та ще багато-багато всього. Беручи до уваги активний та сповнений різноманіттям день жителів, на території респектабельного столичного ЖК «Бульвар Фонтанів» створена розвинена мережа інфраструктурних об’єктів-партнерів. Таким чином, кожен мешканець може отримати високоякісні послуги і зробити свій день особливим, святковим, феєричним, не залишаючи території житлового комплексу.

Досконалий вигляд – це запорука успіху, а майстри солонів краси Forma beauty space та Beauty Park Studio – натхненні, творчі люди, які покликані підкреслювати вашу вроду та запалювати іскорки радості в очах. В образах від Forma beauty space та Beauty Park Studio ви будете окрасою офіційного прийому чи найяскравішою зіркою запальної вечірки.

Якими б неперевершеними нас не створила природа, нам всім інколи потрібне «перезавантаження». Про гармонію краси та здоров’я тіла піклуються фахівці Клініки косметології Ірини Кравчук, яка розташована в серці столичного Печерську, на території ЖК «Бульвар Фонтанів». Професійна команда з багаторічним досвідом роботи дбає про те, щоб кожен день починався з вашого ідеального відображення у дзеркалі.

Завдяки партнерству з брендовим магазином одягу Marque Space ЖК «Бульвар Фонтанів» зумів подолати одвічну проблему всіх чарівних жінок – «немає що вдягнути». Ексклюзивні моделі вбрання, представленні в Marque Space, підкреслюють жіночу витонченість та індивідуальність, дарують мешканкам «Бульвару Фонтанів» беззаперечну впевненість в собі.

Завдяки таким продуманим інфраструктурним рішенням компанія City One Development славиться не тільки будівництвом преміальної нерухомості в Києві, але й асоціюється з забудовником, який думає про комфорт та затишок майбутніх мешканців ультрасучасних житлових комплексів. Коли живеш у прекрасному місці – в ЖК «Бульвар Фонтанів», то і кожен день особливий.

Чи має щастя адресу проживання? Так, це житловий комплекс преміум-класу «Бульвар Фонтанів». Звертайтесь до відділу продажів, обирайте квартиру своєї мрії і насолоджуйтесь високоякісним сервісом інфраструктурних об’єктів.

Новини

UDP

    Автором концепції Головної Площі є Хірокі Мацуура, засновник та керівник студії ландшафтної архітектури MADMА urbanism+landscape (Нідерланди). Днями він завітав до Києва, щоб разом з командою девелопера додати концепту фінальні штрихи. "Більше року ми працюємо над концепцією Main Plaza...

UDP

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив надання кредиту у розмірі 50 млн євро для першого інноваційного парку України UNIT.City. Кредит буде спрямовано на фінансування проєкту «Інноваційний кампус для України», а саме на розвиток парку надсучасних технологій у Києві, будівництво академії ІТ-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. ...

UDP

Віталій Мельник, віце-президент UDP та керівник напрямку розвитку інноваційних парків в Україні, розповів, як відбувається робота команди в умовах карантину:[video width="1080" height="1080" mp4="http://udp.ua/wp-content/uploads/2020/04/UDP-.mp4"][/video]