Адреса щастя – ЖК «Бульвар Фонтанів»

UDP

Ранок на столичному Печерську… За філіжанкою ароматної ранкової кави, у затишній квартирі в центрі столиці, мешканці ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів» планують свій день. На них чекають ділові зустрічі, посиденьки з подругами в кав’ярні, романтичні вечері, походи з дітьми до кінотеатру на новий мультфільм, святкування дня народження та ще багато-багато всього. Беручи до уваги активний та сповнений різноманіттям день жителів, на території респектабельного столичного ЖК «Бульвар Фонтанів» створена розвинена мережа інфраструктурних об’єктів-партнерів. Таким чином, кожен мешканець може отримати високоякісні послуги і зробити свій день особливим, святковим, феєричним, не залишаючи території житлового комплексу.

Досконалий вигляд – це запорука успіху, а майстри солонів краси Forma beauty space та Beauty Park Studio – натхненні, творчі люди, які покликані підкреслювати вашу вроду та запалювати іскорки радості в очах. В образах від Forma beauty space та Beauty Park Studio ви будете окрасою офіційного прийому чи найяскравішою зіркою запальної вечірки.

Якими б неперевершеними нас не створила природа, нам всім інколи потрібне «перезавантаження». Про гармонію краси та здоров’я тіла піклуються фахівці Клініки косметології Ірини Кравчук, яка розташована в серці столичного Печерську, на території ЖК «Бульвар Фонтанів». Професійна команда з багаторічним досвідом роботи дбає про те, щоб кожен день починався з вашого ідеального відображення у дзеркалі.

Завдяки партнерству з брендовим магазином одягу Marque Space ЖК «Бульвар Фонтанів» зумів подолати одвічну проблему всіх чарівних жінок – «немає що вдягнути». Ексклюзивні моделі вбрання, представленні в Marque Space, підкреслюють жіночу витонченість та індивідуальність, дарують мешканкам «Бульвару Фонтанів» беззаперечну впевненість в собі.

Завдяки таким продуманим інфраструктурним рішенням компанія City One Development славиться не тільки будівництвом преміальної нерухомості в Києві, але й асоціюється з забудовником, який думає про комфорт та затишок майбутніх мешканців ультрасучасних житлових комплексів. Коли живеш у прекрасному місці – в ЖК «Бульвар Фонтанів», то і кожен день особливий.

Чи має щастя адресу проживання? Так, це житловий комплекс преміум-класу «Бульвар Фонтанів». Звертайтесь до відділу продажів, обирайте квартиру своєї мрії і насолоджуйтесь високоякісним сервісом інфраструктурних об’єктів.

Новини

UDP

Будівництво довгоочікуваної нової черги у житловому комплексі «Паркове місто» успішно розпочалося в 4-му кварталі 2018 року. Комплекс давно обжитий сотнями щасливих родин, але попит на квартири у сучасному багатофункціональному комплексі не меншає. Відтак, забудовник прийняв рішення звести ще один багатоповерховий...

UDP

Так! Ви, мабуть, помітили особливий рух на будмайданчику. Весна активізувала процеси. Ми усіма доступними методами наближаємо Ваше новосілля! Перепрошуємо за можливі незручності, адже 5 березня техніка і будівельна команда працювали від 7-ої ранку і до пізнього вечора. Понаднормової роботи вимагали...

UDP

Днями в університеті Берклі, Каліфорнія, США, відбулась робоча зустріч команди компанії City One Development, на чолі з президентом компанії Валерієм Кодецьким, з представниками Центру Будівництва міського простору університету Берклі (Сenter for the Built Environment University of California, Berkeley). Метою зустрічі...