Адреса щастя – ЖК «Бульвар Фонтанів»

UDP

Ранок на столичному Печерську… За філіжанкою ароматної ранкової кави, у затишній квартирі в центрі столиці, мешканці ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів» планують свій день. На них чекають ділові зустрічі, посиденьки з подругами в кав’ярні, романтичні вечері, походи з дітьми до кінотеатру на новий мультфільм, святкування дня народження та ще багато-багато всього. Беручи до уваги активний та сповнений різноманіттям день жителів, на території респектабельного столичного ЖК «Бульвар Фонтанів» створена розвинена мережа інфраструктурних об’єктів-партнерів. Таким чином, кожен мешканець може отримати високоякісні послуги і зробити свій день особливим, святковим, феєричним, не залишаючи території житлового комплексу.

Досконалий вигляд – це запорука успіху, а майстри солонів краси Forma beauty space та Beauty Park Studio – натхненні, творчі люди, які покликані підкреслювати вашу вроду та запалювати іскорки радості в очах. В образах від Forma beauty space та Beauty Park Studio ви будете окрасою офіційного прийому чи найяскравішою зіркою запальної вечірки.

Якими б неперевершеними нас не створила природа, нам всім інколи потрібне «перезавантаження». Про гармонію краси та здоров’я тіла піклуються фахівці Клініки косметології Ірини Кравчук, яка розташована в серці столичного Печерську, на території ЖК «Бульвар Фонтанів». Професійна команда з багаторічним досвідом роботи дбає про те, щоб кожен день починався з вашого ідеального відображення у дзеркалі.

Завдяки партнерству з брендовим магазином одягу Marque Space ЖК «Бульвар Фонтанів» зумів подолати одвічну проблему всіх чарівних жінок – «немає що вдягнути». Ексклюзивні моделі вбрання, представленні в Marque Space, підкреслюють жіночу витонченість та індивідуальність, дарують мешканкам «Бульвару Фонтанів» беззаперечну впевненість в собі.

Завдяки таким продуманим інфраструктурним рішенням компанія City One Development славиться не тільки будівництвом преміальної нерухомості в Києві, але й асоціюється з забудовником, який думає про комфорт та затишок майбутніх мешканців ультрасучасних житлових комплексів. Коли живеш у прекрасному місці – в ЖК «Бульвар Фонтанів», то і кожен день особливий.

Чи має щастя адресу проживання? Так, це житловий комплекс преміум-класу «Бульвар Фонтанів». Звертайтесь до відділу продажів, обирайте квартиру своєї мрії і насолоджуйтесь високоякісним сервісом інфраструктурних об’єктів.

Новини

UDP

Уже майже рік світ перебуває в умовах карантину, який не тільки вносить обмеження в життя людей, але й істотно змінює характер розвитку практично кожного із секторів економіки. В контексті цих процесів ринок комерційної нерухомості також стикається з низкою змін. Перехід...

UDP

Девелоперська компанія UDP – один з найнадійніших забудовників м. Київ за версією бізнес-портала Mind.ua. Експерти редакції та партнери Mind.ua визначили чинники, що впливають на строки і можливості компаній завершити проєкти, проаналізували 24 найактивніших забудовників столиці за останні 5 років, та визнали UDP...

UDP

Кампус реалізувала девелоперська компанія UDP у 2019 році, а в 2020 з отриманням LEED сертифікату на міжнародному рівні підтвердила енергоефективність та екологічність будівлі. "Від стадії проєктування до зведення будівель та їх експлуатації – усі об'єкти в інноваційних парках команда UDP створює з урахуванням міжнародних...