Андрій Іванов викупить долю Василя Хмельницького в компанії UDP

UDP

Партнер UDP Андрій Іванов готовий викупити 55% акцій холдингової групи UPD (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, що належать Василю Хмельницькому. Набуття акцій відповідно до угоди, яку сторони планують укласти у січні 2022 року, було погоджено АМКУ 29 грудня. Офіційним покупцем виступила компанія з Групи Андрія Іванова Ethelbert Trading Limited. Остаточні розрахунки між сторонами повинні бути проведені до середини 2026 року. При цьому девелоперська компанія UDP продовжить стабільну реалізацію поточних проєктів, а також активізує роботу над новими.

«Два роки тому ми з моїм партнером Василем Хмельницьким розділили управління спільними активами, зокрема компанією UDP. Таке рішення дозволило обом сфокусуватися на розвитку проектів, що є пріоритетними й найбільш цікавими для кожного з нас. Так, за останній рік моя інвесткомпанія Q Partners інвестувала у декілька нових інфраструктурних проектів, що ми разом з командою UDP розвиватимемо протягом найближчих 10-15 років. З огляду на це, угода є логічним кроком у бік структуризації девелоперського портфелю, що має відбутися після виконання всіх умов стосовно оплати вартості активу. При цьому, ми з Василем Хмельницьким залишаємося співінвесторами та добрими партнерами у решті спільних проєктів», – заявив Андрій Іванов.

Згідно з проєктом договору сторін, розрахунок за угодою відбуватиметься у декілька етапів. На перехідний період, з моменту укладення угоди до середини 2026 року, Андрій Іванов отримає контроль над 55% акцій через надання права брати участь у загальних зборах акціонерів та голосувати 55% акцій.

Девелоперська компанія UDP заснована у 2002 році Андрієм Івановим та Василем Хмельницьким і реалізувала понад 20 проєктів у сфері житлової і комерційної нерухомості. Серед них –  ревіталізація території колишнього заводу «Арсенал», Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City, а також багатофункціональні комплекси ЖК «Новопечерські Липки», ЖК «Паркове місто», ЖК RiverStone, White Lines та інші. В 2019 році операційне управління UDP перейшло до інвестиційної компанії Q Partners Андрія Іванова.

27 жовтня 2021 року консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Андрія Іванова та А Девелопмент Олексія Баранова, став переможцем аукціону з приватизації заводу «Більшовик», запропонувавши найвищу ціну – 1 429 017 000 гривень. 7 грудня 2021 інвестори сплатили відповідні кошти до державного бюджету й озвучили попередні плани розвитку об’єкту. Зокрема, виконати всі інвестиційні зобов’язання та вкласти значні кошти у ревіталізацію об’єкту.

Q Partners – компанія, що інвестує в бізнес з високим потенціалом зростання для його розвитку і подальшого продажу стратегічним інвесторам. Засновник – український інвестор Андрій Іванов. Інвестиційний портфель Q Partners включає три проєкти в управлінні – девелоперську компанію UDP, Міжнародний аеропорт Київ ім. І. Сікорського, венчурний фонд QPDigital.

До інвестицій компанії також належить бізнес у відновлюваній енергетиці UDP Renewables, фармацевтична компанія «Біофарма», а також кілька венчурних проектів в Україні та за кордоном. Загальний обсяг інвестицій в існуючі проекти сягає $700 млн.

Новини

UDP

Це четверта комерційна будівля в Україні, нагороджена такою відзнакою. Раніше LEED сертифікат отримали бізнес-кампуси В12, В9 та В10, що також розташовані в UNIT.City. Будівля бізнес-кампусу В11, будівництво якої було завершене наприкінці 2020 року, отримала Срібний сертифікат LEED v.4 Core &...

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000...

UDP

У київському інноваційному парку UNIT.City розпочато будівництво середньоосвітньої школи. Над створенням нового навчального закладу працює команда громадської спілки “Освіторія”, девелопером виступає компанія UDP. Освітнє середовище площею понад 12 тис м² спроєктовано провідними європейськими (APA Wojciechowski Architekci) та українськими архітекторами й...