Девелопмент дистанційно. Інсайти роботи в умовах карантину та поради будівельному ринку

UDP

Віце-президент девелоперської компанії UDP Віталій Мельник, який керує напрямом з розвитку інноваційних парків в Україні, у своїй колонці для НВ розкриває інсайти переходу команди на дистанційний режим роботи.

“В один день більшості українських компаній довелося перейти на дистанційний формат роботи. Зокрема і нашій команді, яка відповідає за девелопмент інноваційних парків загальною площею понад 800 тис кв.м. в трьох містах України — Києві, Львові та Харкові.

У момент змін звичного ходу роботи і неясності майбутнього, ми переглянули тактичні цілі компанії та встановили два основних KPI на період карантину.

Перший — швидка та якісна цифрова трансформація роботи команди.

Багато процесів у нас і раніше були оцифровані, і це одне з наших стратегічний завдань, але тепер нам треба було всю операційну систему перевести в діджитал у стислі терміни.

Ми склали та оголосили регламент роботи всіх відділів і проектних команд інноваційних парків, а також систематизували взаємодії всередині команди, правила координації та функціонал співробітників.

Електронний документооберт. Вигоду складно переоцінити: від скорочення витрат на папір, друк документів і кур’єрські служби — до економії десятків годин роботи співробітників. Відносини з нашими партнерами (підрядниками, постачальниками, сервісними компаніями) ми теж переводимо в цифру, і надаємо їм у цьому всіляку допомогу. Цей пункт безпосередньо пов’язаний з другим нашим KPI: збереження і зміцнення партнерських відносин.
У нас є розуміння, що ми, як девелопер, і підрядні організації будь-якого рівня, і інші учасники ринку — всі в єдиному робочому циклі. Це означає, що зусиль одного гравця може не вистачити на підтримку роботи загальної системи, але одночасне посилення декількох — дасть потрібний результат, і разом ми зможемо пережити кризу більш ефективно.

Тому ми прийняли рішення разом з форсуванням цифрової трансформації у себе всередині допомогти і тим, з ким ми безпосередньо співпрацюємо.
Ми склали схеми взаємодії, написали докладні інструкції з візуалізацією по переходу в діджитал-системи і роботи в ПЗ для компаній-партнерів. Нам потрібно було переконливо і дохідливо пояснити партнерам, що все це — не наша примха, а вимога часу, і рано чи пізно їм все-одно доведеться зіткнутися з діджіталізацією бізнесу. Зараз ми простягаємо руку допомоги.

Найбільшою складністю виявилася боротьба з людською лінню і вкоріненими звичками.”

Докладніше про це та п’ять антикризових порад для учасників будівельного ринку читайте у повній версії авторської колонки на NV.ua.

Новини

UDP

«Колір авто може бути будь-яким, за умови, що він чорний», – цю знамениту фразу понад 100 років тому сказав Генрі Форд. Він увійшов в історію, як «батько автопромисловості» і культовий успішний підприємець. У нових авто Ford використовувались компоненти з попередніх...

UDP

Новий В11 – це 7-поверхова будівля площею 6000 м² з терасою на останньому поверсі. Тут зможуть розміститися і працювати близько 20 компаній - резидентів UNIT.City. З відкриттям В11, загальна площа офісних будівель в UNIT.City становить 50 000 м². Реалізацією кампусу...

UDP

UDP перемогла в категорії Mixed-Use Development міжнародного конкурсу European Property Awards 2020-2021, проєкт інноваційного парку LvivTech.City визнано найкращим багатофункціональним девелоперським проєктом в Україні. "Перемога проєкту LvivTech.City в European Property Awards – чергове досягнення команди UDP. До створення та розвитку всіх наших проєктів ми підходимо...