Happy Birthday to U! Три роки UNIT.City

UDP

UNIT.City Kyiv святкує річницю. Три роки тому був відкритий перший в Україні інноваційний парк, будівництво та розвиток якого продовжується щодня.

«‎За три роки на місці безжиттєвого заводу ми зародили і продовжуємо розвивати місто інновацій та глобальних сенсів, екосистему та інфраструктуру для бізнесів, які рухають країну вперед», – говорить Віталій Мельник, віце-президент UDP, девелопера UNIT.City.

З важливою датою UNIT.City привітав і Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture:
«Нові реалії нашого світу демонструють, що інновації, високі технології, сучасні виробництва – критично важливі для виживання економіки країни в цілому. UNIT.City у Києві та його аналоги в інших містах стануть точками економічного зростання, магнітами для талантів.
Сьогодні як ніколи відчуваю, що зробив правильний вибір, інвестуючи довгостроково у проєкт майбутнього. Бо майбутнє вже тут, і ми до нього готові».

*відео з офіційної сторінки UNIT.City у Facebook

Наразі на території побудовано близко 40 тис м², це лише до 10% від запланованого масштабу інноваційного міста в місті. Стратегія команди UNIT.City Kyiv – вже за декілька років стати одним з найбільших екосистемних інноваційних центрів Європи.

Новини

UDP

    Автором концепції Головної Площі є Хірокі Мацуура, засновник та керівник студії ландшафтної архітектури MADMА urbanism+landscape (Нідерланди). Днями він завітав до Києва, щоб разом з командою девелопера додати концепту фінальні штрихи. "Більше року ми працюємо над концепцією Main Plaza...

UDP

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив надання кредиту у розмірі 50 млн євро для першого інноваційного парку України UNIT.City. Кредит буде спрямовано на фінансування проєкту «Інноваційний кампус для України», а саме на розвиток парку надсучасних технологій у Києві, будівництво академії ІТ-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. ...

UDP

Віталій Мельник, віце-президент UDP та керівник напрямку розвитку інноваційних парків в Україні, розповів, як відбувається робота команди в умовах карантину:[video width="1080" height="1080" mp4="http://udp.ua/wp-content/uploads/2020/04/UDP-.mp4"][/video]