Happy Birthday to U! Три роки UNIT.City

UDP

UNIT.City Kyiv святкує річницю. Три роки тому був відкритий перший в Україні інноваційний парк, будівництво та розвиток якого продовжується щодня.

«‎За три роки на місці безжиттєвого заводу ми зародили і продовжуємо розвивати місто інновацій та глобальних сенсів, екосистему та інфраструктуру для бізнесів, які рухають країну вперед», – говорить Віталій Мельник, віце-президент UDP, девелопера UNIT.City.

З важливою датою UNIT.City привітав і Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture:
«Нові реалії нашого світу демонструють, що інновації, високі технології, сучасні виробництва – критично важливі для виживання економіки країни в цілому. UNIT.City у Києві та його аналоги в інших містах стануть точками економічного зростання, магнітами для талантів.
Сьогодні як ніколи відчуваю, що зробив правильний вибір, інвестуючи довгостроково у проєкт майбутнього. Бо майбутнє вже тут, і ми до нього готові».

*відео з офіційної сторінки UNIT.City у Facebook

Наразі на території побудовано близко 40 тис м², це лише до 10% від запланованого масштабу інноваційного міста в місті. Стратегія команди UNIT.City Kyiv – вже за декілька років стати одним з найбільших екосистемних інноваційних центрів Європи.

Новини

UDP

«Колір авто може бути будь-яким, за умови, що він чорний», – цю знамениту фразу понад 100 років тому сказав Генрі Форд. Він увійшов в історію, як «батько автопромисловості» і культовий успішний підприємець. У нових авто Ford використовувались компоненти з попередніх...

UDP

Новий В11 – це 7-поверхова будівля площею 6000 м² з терасою на останньому поверсі. Тут зможуть розміститися і працювати близько 20 компаній - резидентів UNIT.City. З відкриттям В11, загальна площа офісних будівель в UNIT.City становить 50 000 м². Реалізацією кампусу...

UDP

UDP перемогла в категорії Mixed-Use Development міжнародного конкурсу European Property Awards 2020-2021, проєкт інноваційного парку LvivTech.City визнано найкращим багатофункціональним девелоперським проєктом в Україні. "Перемога проєкту LvivTech.City в European Property Awards – чергове досягнення команди UDP. До створення та розвитку всіх наших проєктів ми підходимо...