Місто в місті. У Львові UDP будує інноваційний парк LvivTech.City

UDP

У Львові UDP будує перший в місті інноваційний парк. «Твоє місто» дізналось та розповідає, у чому його особливість, якої комерційної нерухомості бракує місту, та як LvivTech.City дає поштовх для розвитку Львова. 

LvivTech.City — перший у Львові інноваційний парк, який вміщатиме офіси класу А, конференц-центри, коворкінги, заклади освіти та медичні центри, житло, магазини, тренажерні зали, кімнати відпочинку, сучасне кафе, а також ІТ-школу та торгову галерею. Фактично це буде місто в місті. Крім того, LvivTech.City має особливу локацію: через дорогу — Стрийський парк, поруч — Центр Шептицького та студмістечко УКУ, а неподалік — простір для інновацій Lem Station у колишньому трамвайному депо. 

«У Львова є великий потенціал і позитивна динаміка ділової активності. В ІТ-галузь тут залучено більше 25 тисяч людей, і їм потрібні сучасні та комфортні офіси. Це основна причина, чому ми тут. Крім того, у Львові позитивний інвестиційний клімат: ми поспілкувалися з міською владою, презентували свій проєкт, і отримали підтримку, що дуже важливо для інвесторів і довгострокових проєктів, яким є наш LvivTech.City», — каже віце-президент девелоперської компанії UPD, що реалізовує проєкт, Віталій Мельник.

В інноваційному парку LvivTech.City можна буде не лише працювати, але й жити та навчатись. На ділянці 4,7 га буде розміщено дві зони — офісну та житлову, які разом створюватимуть цілісну екосистему для комфортного життя. 

«Формат — «Живи, працюй, навчайся, відпочивай» — певною мірою є ноу-хау. Відвідавши кілька десятків парків — наукових, виробничих, бізнес-парків — по всьому світу, ми бачили різні поєднання цих критеріїв, але всіх чотирьох — ніде. Зазвичай парки включають офісні площі, необхідну інфраструктуру, інколи — навчальну складову. Чому б не забезпечити людині можливість працювати, жити, навчатися і відпочивати в одному місці?» 

Докладніше про інноваційний парк LvivTech.City та його вплив на розвиток Львова – у публікації онлайн-видання «Твоє місто».  

Новини

UDP

Компанія UDP отримала дві нагороди національної премії у галузі нерухомості Commercial Property Awards 2020: у номінації «Девелопер комерційної нерухомості року» та «Бізнес-центр класу А». «Ці нагороди – для кожного з членів команди. Вони – для всіх наших колег, які день за днем працюють над розбудовою...

UDP

Головне міжнародне архітектурне ЗМІ публікує видатні проєкти з усього світу. На онлайн-сторінках ArchDaily з`явилась і харківська Unit Factory. Unit Factory у UNIT.City Kharkiv – це ІТ-фабрика у першому інноваційному парку в Східній Європі. Девелопером проєкту виступає UDP, архітектором – група TSEH. Unit Factory...

UDP

Будівництво довгоочікуваної нової черги у житловому комплексі «Паркове місто» успішно розпочалося в 4-му кварталі 2018 року. Комплекс давно обжитий сотнями щасливих родин, але попит на квартири у сучасному багатофункціональному комплексі не меншає. Відтак, забудовник прийняв рішення звести ще один багатоповерховий...