Місто в місті. У Львові UDP будує інноваційний парк LvivTech.City

UDP

У Львові UDP будує перший в місті інноваційний парк. «Твоє місто» дізналось та розповідає, у чому його особливість, якої комерційної нерухомості бракує місту, та як LvivTech.City дає поштовх для розвитку Львова. 

LvivTech.City — перший у Львові інноваційний парк, який вміщатиме офіси класу А, конференц-центри, коворкінги, заклади освіти та медичні центри, житло, магазини, тренажерні зали, кімнати відпочинку, сучасне кафе, а також ІТ-школу та торгову галерею. Фактично це буде місто в місті. Крім того, LvivTech.City має особливу локацію: через дорогу — Стрийський парк, поруч — Центр Шептицького та студмістечко УКУ, а неподалік — простір для інновацій Lem Station у колишньому трамвайному депо. 

«У Львова є великий потенціал і позитивна динаміка ділової активності. В ІТ-галузь тут залучено більше 25 тисяч людей, і їм потрібні сучасні та комфортні офіси. Це основна причина, чому ми тут. Крім того, у Львові позитивний інвестиційний клімат: ми поспілкувалися з міською владою, презентували свій проєкт, і отримали підтримку, що дуже важливо для інвесторів і довгострокових проєктів, яким є наш LvivTech.City», — каже віце-президент девелоперської компанії UPD, що реалізовує проєкт, Віталій Мельник.

В інноваційному парку LvivTech.City можна буде не лише працювати, але й жити та навчатись. На ділянці 4,7 га буде розміщено дві зони — офісну та житлову, які разом створюватимуть цілісну екосистему для комфортного життя. 

«Формат — «Живи, працюй, навчайся, відпочивай» — певною мірою є ноу-хау. Відвідавши кілька десятків парків — наукових, виробничих, бізнес-парків — по всьому світу, ми бачили різні поєднання цих критеріїв, але всіх чотирьох — ніде. Зазвичай парки включають офісні площі, необхідну інфраструктуру, інколи — навчальну складову. Чому б не забезпечити людині можливість працювати, жити, навчатися і відпочивати в одному місці?» 

Докладніше про інноваційний парк LvivTech.City та його вплив на розвиток Львова – у публікації онлайн-видання «Твоє місто».  

Новини

UDP

    Автором концепції Головної Площі є Хірокі Мацуура, засновник та керівник студії ландшафтної архітектури MADMА urbanism+landscape (Нідерланди). Днями він завітав до Києва, щоб разом з командою девелопера додати концепту фінальні штрихи. "Більше року ми працюємо над концепцією Main Plaza...

UDP

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив надання кредиту у розмірі 50 млн євро для першого інноваційного парку України UNIT.City. Кредит буде спрямовано на фінансування проєкту «Інноваційний кампус для України», а саме на розвиток парку надсучасних технологій у Києві, будівництво академії ІТ-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. ...

UDP

Віталій Мельник, віце-президент UDP та керівник напрямку розвитку інноваційних парків в Україні, розповів, як відбувається робота команди в умовах карантину:[video width="1080" height="1080" mp4="http://udp.ua/wp-content/uploads/2020/04/UDP-.mp4"][/video]