White Lines – новий символ Голосіївського району

UDP

White Lines – новий символ Голосіївського району.

Яким буде багатофункціональний житловий комплекс на місці кінокопіювальною фабрики.

Вперше за всю історію незалежності України, проект українських архітекторів увійшов до фіналу міжнародного професійного конкурсу World Architecture Festival.

Проект White Lines, над яким працювала архітектурна майстерня ARCHIMATIKA, зустрінеться з 15 конкурентами в номінації Commercialmixed-use – FutureProject. Фінал конкурсу відбудеться в кінці листопада в Амстердамі.

Директор і співзасновник ARCHIMATIKA Олександр Попов переконаний, що проект White Lines зміг потрапити в фінал конкурсу завдяки сучасній, сміливій, актуальній та зрозумілій в усьому світі концепції 3D-багатофункціонального комплексу. «Замовник, A Development, можливо, більш сміливий, ніж ми. В процесі проектування ми розуміли, що деінде його треба наздоганяти, щоб втілити всі поставлені девелоперами амбітні завдання», – зазначив Олександр.

Багатофункціональний житловий комплекс White Lines з’явиться на місці кінокопіювальної фабрики, поруч з Національним центром Олександра Довженка та Голосіївським парком. Керівник креативного відділу архітекторів Рустам Горпенюк згадує про завдання, які стали перед командою: «Основне завдання проекту – реновація території. Друге завдання – створити великий суспільний кластер, в якому зосередяться різні функції. Ну, і третє завдання – архітектурне. Комплекс самодостатній завдяки функціям, які в ньому передбачені, він стане центром тяжіння для всього району».

Комплекс White Lines складатиметься з трьох 24-х поверхових будинків на 566 квартир (36 956 кв. м житла). У кожній вежі – чотири ліфти, три пасажирських і один вантажний. Офіси розмістяться на перших поверхах веж. У комплекс входить дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис. Кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машино-місць. Тут будуть супермаркет “Сільпо”, кінотеатр “Мультиплекс” і фітнес-клуб ENERGYM.

При такій насиченій соціальній функції було вкрай важливо надати мешканцям загальну зону приватності, якою стала експлуатована покрівля стилобату площею близько 1 га, де облаштують внутрішній двір житлового комплексу, розмістять спортивні і дитячі майданчики, і навіть висадять повноцінні великомірні дерева. Планується невеликий вбудований дитячий садок, зі своєю виділеною територією під відкритим небом на даху стилобату.

Майбутнім мешканцям пропонують вибір з більш, ніж 50 видів планувань. Однокімнатні квартири від 36 кв.м., двокімнатні – від 60 кв.м., трикімнатні – від 80 кв.м. За кількістю видових квартир у цього комплексу немає конкурентів на ринку столиці. Наприклад, є ексклюзивні дворівневі квартири з атріумом, є квартири зі своїми терасами. «White Lines пропонує абсолютно новий рівень комфорту. Мешканець буквально в капцях може дістатися ліфтом до кінотеатру або спортзалу. Може, почавши сімейне свято вдома, продовжити його в ресторані комплексу», – розповідає Олександр Попов. При цьому доступ в житлову частину можливий виключно за перепустками мешканців.

Відділ продажів вже відкритий і знайомить майбутніх мешканців з перевагами комплексу (Центр Довженка, м. Голосіївська, вул. Васильківська 1, номер телефону (044) 592-50-50). Зараз є шанс забронювати квартиру з 16% знижкою. Як повідомили у відділі продажів, на етапі бронювання мінімальна вартість квадратного метра з урахуванням знижки – $ 1300. Старт продажів очікується в грудні 2018 року. На початковій стадії будівництва ціни поки нижче середньоринкових київських – $ 1700-1800 / кв.м. – і значно нижчі за європейські в комплексах такої якості і функціонального наповнення. З урахуванням високої оцінки якості проекту міжнародним журі, експерти припускають, що в найближчі півтора-два роки вартість квадратного метру в комплексі зросте на 40-50%.

Довідка. Спочатку проект мав назву Smart Plaza Holoseevо, як продовження мережі об’єктів Smart Plaza Polytech і Smart Plaza Obolon. Але цей проект значно відрізняється від тих, що знаходяться на Політеху і Оболоні, адже раніше девелопер добудовував “заморожені” об’єкти, коригуючи їх відповідно до нових вимог ринку, а майданчик на Голосієво розвивається з нуля.

Новини

UDP

Партнер UDP Андрій Іванов готовий викупити 55% акцій холдингової групи UPD (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, що належать Василю Хмельницькому. Набуття акцій відповідно до угоди, яку сторони планують укласти у січні 2022 року, було погоджено АМКУ 29 грудня. Офіційним покупцем...

UDP

Це четверта комерційна будівля в Україні, нагороджена такою відзнакою. Раніше LEED сертифікат отримали бізнес-кампуси В12, В9 та В10, що також розташовані в UNIT.City. Будівля бізнес-кампусу В11, будівництво якої було завершене наприкінці 2020 року, отримала Срібний сертифікат LEED v.4 Core &...

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000...