Консорціум інвесторів, серед яких UDP під управлінням Q Partners Андрія Іванова, придбав колишній завод «Більшовик»

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000 гривень.

«Ми з партнерами стали переможцями аукціону із приватизації Першого київського машинобудівного заводу, проведеного Фондом Держмайна. Для нас це велика честь та відповідальність. Ми вже довели, що вміємо успішно реалізовувати проєкти редевелопменту та інтегрувати існуючі об’єкти з новою актуальною функцією в сучасне життя міста. Приклад – реставрація історичних корпусів київського заводу “Арсенал”, – коментують результати аукціону інвестори. Ми підійдемо до розвитку об’єкта комплексно, починаючи із всебічного аналізу та консультації експертів у галузі містобудування, архітектури та інших суміжних галузей. Наше завдання – зробити Київ кращим. Ми впевнені, що ревіталізація території ПКМЗ стане гідним продовженням нашої роботи у цьому напрямі».

«Приватизація – один із драйверів розвитку економіки, і саме з неї розпочнеться новий етап життя заводу “Більшовик” на користь громадян та держави. А розроблені приватизаційні умови гарантують інвестиції та соціальний захист працівникам», – заявив голова ФДМУ.

Переможці аукціону, що входять до консорціуму – компанії UDP та A Development спеціалізується на розвитку проектів житлової нерухомості, а також – комерційної та соціальної інфраструктури у комплексах європейського рівня. Серед найуспішніших кейсів компанії з ревіталізації занедбаних будівель – територія колишнього київського заводу «Арсенал» та реставрація Київської фортеці.

Нагадаємо, у 2019 році бізнесмени Андрій Іванов та Василь Хмельницький розділили управління спільними активами. Інвестиційній компанії Андрія Іванова Q Partners відійшло операційне управління над девелоперською компанією UDP та аеропортом «Київ».

News

UDP

У київському інноваційному парку UNIT.City розпочато будівництво середньоосвітньої школи. Над створенням нового навчального закладу працює команда громадської спілки “Освіторія”, девелопером виступає компанія UDP. Освітнє середовище площею понад 12 тис м² спроєктовано провідними європейськими (APA Wojciechowski Architekci) та українськими архітекторами й...

UDP

З 2018 року всі проєкти в рамках інноваційних парків UNIT.City у Києві та Харкові та LvivTech.City у Львові, що входять до портфелю девелоперської компанії UDP, створюються за допомогою ВІМ технологій. В світовій практиці ВІМ використовується на всіх етапах життєвого циклу...

UDP

У інноваційному парку LvivTech.City  на початку 2022 року відкриється коворкінг Spaces транснаціонального оператора офісних приміщень IWG. Офісний простір стане першою локацією компанії в Україні, розташованою поза Києвом. "Розвиваючи інноваційний парк у Львові, ми маємо на меті зробити LvivTech.City точкою входу для міжнародного бізнесу....