Консорціум інвесторів, серед яких UDP під управлінням Q Partners Андрія Іванова, придбав колишній завод «Більшовик»

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000 гривень.

«Ми з партнерами стали переможцями аукціону із приватизації Першого київського машинобудівного заводу, проведеного Фондом Держмайна. Для нас це велика честь та відповідальність. Ми вже довели, що вміємо успішно реалізовувати проєкти редевелопменту та інтегрувати існуючі об’єкти з новою актуальною функцією в сучасне життя міста. Приклад – реставрація історичних корпусів київського заводу “Арсенал”, – коментують результати аукціону інвестори. Ми підійдемо до розвитку об’єкта комплексно, починаючи із всебічного аналізу та консультації експертів у галузі містобудування, архітектури та інших суміжних галузей. Наше завдання – зробити Київ кращим. Ми впевнені, що ревіталізація території ПКМЗ стане гідним продовженням нашої роботи у цьому напрямі».

«Приватизація – один із драйверів розвитку економіки, і саме з неї розпочнеться новий етап життя заводу “Більшовик” на користь громадян та держави. А розроблені приватизаційні умови гарантують інвестиції та соціальний захист працівникам», – заявив голова ФДМУ.

Переможці аукціону, що входять до консорціуму – компанії UDP та A Development спеціалізується на розвитку проектів житлової нерухомості, а також – комерційної та соціальної інфраструктури у комплексах європейського рівня. Серед найуспішніших кейсів компанії з ревіталізації занедбаних будівель – територія колишнього київського заводу «Арсенал» та реставрація Київської фортеці.

Нагадаємо, у 2019 році бізнесмени Андрій Іванов та Василь Хмельницький розділили управління спільними активами. Інвестиційній компанії Андрія Іванова Q Partners відійшло операційне управління над девелоперською компанією UDP та аеропортом «Київ».

News

UDP

Andriy Ivanov, the Partner in UDP, is ready to buy out 55% stake in UPD (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, the said stake is now held by Vasyl Khmelnytsky. The shares acquisition under an agreement, which signing is planned for...

UDP

Це четверта комерційна будівля в Україні, нагороджена такою відзнакою. Раніше LEED сертифікат отримали бізнес-кампуси В12, В9 та В10, що також розташовані в UNIT.City. Будівля бізнес-кампусу В11, будівництво якої було завершене наприкінці 2020 року, отримала Срібний сертифікат LEED v.4 Core &...

UDP

У київському інноваційному парку UNIT.City розпочато будівництво середньоосвітньої школи. Над створенням нового навчального закладу працює команда громадської спілки “Освіторія”, девелопером виступає компанія UDP. Освітнє середовище площею понад 12 тис м² спроєктовано провідними європейськими (APA Wojciechowski Architekci) та українськими архітекторами й...