UDP перемогла в міжнародному конкурсі European Property Awards 2020-2021 з проєктом LvivTech.City

UDP

UDP перемогла в категорії Mixed-Use Development міжнародного конкурсу European Property Awards 2020-2021, проєкт інноваційного парку LvivTech.City визнано найкращим багатофункціональним девелоперським проєктом в Україні.

“Перемога проєкту LvivTech.City в European Property Awards – чергове досягнення команди UDP. До створення та розвитку всіх наших проєктів ми підходимо на найвищому професійному рівні, і висока оцінка міжнародної девелоперської та архітектурної спільноти – тому підтвердження. Впевнений, інноваційний парк LvivTech.City стане новою пам’яткою сучасного Львова”, – коментує Віталій Мельник, віцепрезидент UDP. 

Проєкти-переможці European Property Awards з 1995 року відбирає журі, яке складається з 80 експертів з усього світу. У журі головують Лорд Кейтнесс, Лорд Бест, Лорд Ліверпуль і Лорд Тюрсечленів – представники Палати Лордів, верхньої палати парламенту Великобританії.
Кожний об’єкт оцінюється по багатьом критеріям, серед яких – дизайн проєкту, його якість, інноваційність, оригінальність та відповідність принципам сталого розвитку.
European Property Awards є частиною International Property Awards – міжнародної премії, яку щорічно вручають в Європі, США, Канаді, Центральній і Південній Америці, країнах Африки тощо.

У LvivTech.City, який будується на території колишньої промзони, буде створено екосистему за принципом «живи – працюй – навчайся – відпочивай». Мальовнича зелена зона парку, що розташована навпроти Стрийського парка, міститиме житлову та офісну частину класу А, коворкінги, креативні простори й усю необхідну інфраструктуру – тренажерні зали, кімнати відпочинку, велосипедні доріжки, кафе та торгову галерею.
Всі б’єкти у LvivTech.City будуються за стандартами «зеленого» будівництва LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Новини

UDP

Уже майже рік світ перебуває в умовах карантину, який не тільки вносить обмеження в життя людей, але й істотно змінює характер розвитку практично кожного із секторів економіки. В контексті цих процесів ринок комерційної нерухомості також стикається з низкою змін. Перехід...

UDP

Девелоперська компанія UDP – один з найнадійніших забудовників м. Київ за версією бізнес-портала Mind.ua. Експерти редакції та партнери Mind.ua визначили чинники, що впливають на строки і можливості компаній завершити проєкти, проаналізували 24 найактивніших забудовників столиці за останні 5 років, та визнали UDP...

UDP

Кампус реалізувала девелоперська компанія UDP у 2019 році, а в 2020 з отриманням LEED сертифікату на міжнародному рівні підтвердила енергоефективність та екологічність будівлі. "Від стадії проєктування до зведення будівель та їх експлуатації – усі об'єкти в інноваційних парках команда UDP створює з урахуванням міжнародних...