UDP перемогла в міжнародному конкурсі European Property Awards 2020-2021 з проєктом LvivTech.City

UDP

UDP перемогла в категорії Mixed-Use Development міжнародного конкурсу European Property Awards 2020-2021, проєкт інноваційного парку LvivTech.City визнано найкращим багатофункціональним девелоперським проєктом в Україні.

“Перемога проєкту LvivTech.City в European Property Awards – чергове досягнення команди UDP. До створення та розвитку всіх наших проєктів ми підходимо на найвищому професійному рівні, і висока оцінка міжнародної девелоперської та архітектурної спільноти – тому підтвердження. Впевнений, інноваційний парк LvivTech.City стане новою пам’яткою сучасного Львова”, – коментує Віталій Мельник, віцепрезидент UDP. 

Проєкти-переможці European Property Awards з 1995 року відбирає журі, яке складається з 80 експертів з усього світу. У журі головують Лорд Кейтнесс, Лорд Бест, Лорд Ліверпуль і Лорд Тюрсечленів – представники Палати Лордів, верхньої палати парламенту Великобританії.
Кожний об’єкт оцінюється по багатьом критеріям, серед яких – дизайн проєкту, його якість, інноваційність, оригінальність та відповідність принципам сталого розвитку.
European Property Awards є частиною International Property Awards – міжнародної премії, яку щорічно вручають в Європі, США, Канаді, Центральній і Південній Америці, країнах Африки тощо.

У LvivTech.City, який будується на території колишньої промзони, буде створено екосистему за принципом «живи – працюй – навчайся – відпочивай». Мальовнича зелена зона парку, що розташована навпроти Стрийського парка, міститиме житлову та офісну частину класу А, коворкінги, креативні простори й усю необхідну інфраструктуру – тренажерні зали, кімнати відпочинку, велосипедні доріжки, кафе та торгову галерею.
Всі б’єкти у LvivTech.City будуються за стандартами «зеленого» будівництва LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Новини

UDP

«Колір авто може бути будь-яким, за умови, що він чорний», – цю знамениту фразу понад 100 років тому сказав Генрі Форд. Він увійшов в історію, як «батько автопромисловості» і культовий успішний підприємець. У нових авто Ford використовувались компоненти з попередніх...

UDP

Новий В11 – це 7-поверхова будівля площею 6000 м² з терасою на останньому поверсі. Тут зможуть розміститися і працювати близько 20 компаній - резидентів UNIT.City. З відкриттям В11, загальна площа офісних будівель в UNIT.City становить 50 000 м². Реалізацією кампусу...

UDP

UDP стартувала новий проєкт, в якому девелопер та компанії-клієнти розкривають деталі співпраці, та розповідають про спільні цінності і життя компаній в UNIT.City. "Людиноцентричність – основа роботи команди UDP. Створюючи та розвиваючи UNIT.City, ми прагнемо, щоб склався пазл: комфорт поєднувався з...