UDP

4,8 га

інноваційної екосистеми

UDP

50 тис. м²

кампусів

UDP

3 000

робочих місць

Український інноваційний парк, що створюється за принципами екосистеми «Живи – Працюй – Навчайся – Відпочивай».
Він з’явиться у Львові – одному із найактивніших українських осередків IT-індустрії.

На 4,8 га колишньої промислової зони формується надсучасна інфраструктура, розбудовою якої опікується UDP. Тут будуть як офіси, коворкінги, так і освітні заклади, апартаменти, ресторани, спортивні майданчики, тренажерні зали та зелені рекреаційні зони.

Загальна площа кампусів з паркінгами складе 50 тис. м². Приблизно таку ж площу займатиме житловий квартал зі всією інфраструктурою.

Майбутній простір для розвитку інновацій відрізнятиметься не лише функціональністю та естетикою, а й енергоефективністю. Всі приміщення інноваційного парку споруджують за стандартами «зеленого» будівництва LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), що передбачає бережливе використання ресурсів та застосування дружніх до довкілля матеріалів.

Резидентами парку стануть високотехнологічні компанії, стартапи, R&D-центри, інкубатори, акселератори, а також просвітницькі об’єднання, які активно розвиваються та разом утворюють кластер ідей та можливостей.
Мета проекту: реалізувати високий потенціал хайтек-галузі на заході України та надати більшої ваги креативній економіці.

Контакти

Адреса

Львів, вул. Стрийська, 48

Телефон

Емейл

ВСІ ПРОЕКТИ