Квартира в WhiteLines – найкращий новорічний подарунок

UDP

У новий рік Київ входить до проекту, який революційно змінить саме поняття житлового комплексу. Компанія А Development створює багатофункціональний житловий комплекс White Lines.

White Lines – перша реалізація в Україні інноваційної концепції 3D-багатофункціонального комплексу, він об’єднує максимальну кількість функцій, затребуваних жителями мегаполісу (житло, офіси, торгівля, розваги, спорт та ін). По суті це модель міста в місті, житель White Lines при бажанні зможе комфортно і повноцінно провести свій день, попрацювати, відпочити, не перетинаючись з трафіком міста і не відчуваючи мінуси мегаполісу.

«У цьому проекті ми бачимо синергію, насичена інфраструктура комплексу посилює плюси всіх функцій і унікальною локації, адже близько і метро, ​​і парк», – розповідає комерційний директор А Development Дар’я Кухаренко.

Комплекс (вул. Васильківська, 1) складається з трьох 24-х поверхових будинків, об’єднаних стилобатом. У трьох вежах – 566 квартир (36 956 кв. М житла). Причому пропонується понад 50 видів квартир, на будь-який смак і стиль життя. Є квартири з виходом на терасу на даху ТРЦ, є з дворівневим холом. У кожній вежі – чотири ліфта, три пасажирських і один вантажний. На покрівлі стилобату облаштують внутрішній двір житлового комплексу площею 10 000 кв.м. Тут розмістять спортивні і дитячі майданчики, і навіть висадять повноцінні великомірні дерева. У складі комплексу планується невеликий вбудований дитячий садок, зі своєю виділеною територією під відкритим небом на даху.

У комплекс входить дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис. Кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машиномісць. Якірні орендарі ТРЦ – супермаркет “Сільпо”, кінотеатр “Мультиплекс” і фітнес-клуб ENERGYM, договору з ними вже укладені.

Нагадаємо, що завдяки гармонійному поєднанню лаконічною виразною архітектури і величезної кількості складних функцій White Lines вийшов у фінал міжнародного професійного конкурсу World Architecture Festival в номінації Commercial mixed-use – Future Project. Це перший випадок участі українського проекту в міжнародному конкурсі такого рівня.

На сьогодні зарезервовано вже 10% квартир. Покупцеві, який вибрав житло в White Lines до Нового року, надається знижка 16% і можливість зафіксувати ціни квадратного метра.

Новини

UDP

Партнер UDP Андрій Іванов готовий викупити 55% акцій холдингової групи UPD (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, що належать Василю Хмельницькому. Набуття акцій відповідно до угоди, яку сторони планують укласти у січні 2022 року, було погоджено АМКУ 29 грудня. Офіційним покупцем...

UDP

Це четверта комерційна будівля в Україні, нагороджена такою відзнакою. Раніше LEED сертифікат отримали бізнес-кампуси В12, В9 та В10, що також розташовані в UNIT.City. Будівля бізнес-кампусу В11, будівництво якої було завершене наприкінці 2020 року, отримала Срібний сертифікат LEED v.4 Core &...

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000...