Квартира в WhiteLines – найкращий новорічний подарунок

UDP

У новий рік Київ входить до проекту, який революційно змінить саме поняття житлового комплексу. Компанія А Development створює багатофункціональний житловий комплекс White Lines.

White Lines – перша реалізація в Україні інноваційної концепції 3D-багатофункціонального комплексу, він об’єднує максимальну кількість функцій, затребуваних жителями мегаполісу (житло, офіси, торгівля, розваги, спорт та ін). По суті це модель міста в місті, житель White Lines при бажанні зможе комфортно і повноцінно провести свій день, попрацювати, відпочити, не перетинаючись з трафіком міста і не відчуваючи мінуси мегаполісу.

«У цьому проекті ми бачимо синергію, насичена інфраструктура комплексу посилює плюси всіх функцій і унікальною локації, адже близько і метро, ​​і парк», – розповідає комерційний директор А Development Дар’я Кухаренко.

Комплекс (вул. Васильківська, 1) складається з трьох 24-х поверхових будинків, об’єднаних стилобатом. У трьох вежах – 566 квартир (36 956 кв. М житла). Причому пропонується понад 50 видів квартир, на будь-який смак і стиль життя. Є квартири з виходом на терасу на даху ТРЦ, є з дворівневим холом. У кожній вежі – чотири ліфта, три пасажирських і один вантажний. На покрівлі стилобату облаштують внутрішній двір житлового комплексу площею 10 000 кв.м. Тут розмістять спортивні і дитячі майданчики, і навіть висадять повноцінні великомірні дерева. У складі комплексу планується невеликий вбудований дитячий садок, зі своєю виділеною територією під відкритим небом на даху.

У комплекс входить дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис. Кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машиномісць. Якірні орендарі ТРЦ – супермаркет “Сільпо”, кінотеатр “Мультиплекс” і фітнес-клуб ENERGYM, договору з ними вже укладені.

Нагадаємо, що завдяки гармонійному поєднанню лаконічною виразною архітектури і величезної кількості складних функцій White Lines вийшов у фінал міжнародного професійного конкурсу World Architecture Festival в номінації Commercial mixed-use – Future Project. Це перший випадок участі українського проекту в міжнародному конкурсі такого рівня.

На сьогодні зарезервовано вже 10% квартир. Покупцеві, який вибрав житло в White Lines до Нового року, надається знижка 16% і можливість зафіксувати ціни квадратного метра.

News

UDP

Andriy Ivanov, the Partner in UDP, is ready to buy out 55% stake in UPD (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, the said stake is now held by Vasyl Khmelnytsky. The shares acquisition under an agreement, which signing is planned for...

UDP

Це четверта комерційна будівля в Україні, нагороджена такою відзнакою. Раніше LEED сертифікат отримали бізнес-кампуси В12, В9 та В10, що також розташовані в UNIT.City. Будівля бізнес-кампусу В11, будівництво якої було завершене наприкінці 2020 року, отримала Срібний сертифікат LEED v.4 Core &...

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000...