Як LvivTech.City розвиває місто. Віталій Мельник розповів на найбільшій бізнес-події року у Львові – Весняному діловому форумі

UDP

Весняний діловий форум – щорічна найбільша ділова подія Львівщини, яка збирає бізнес-лідерів регіону та державних діячів, і створює експертне середовище для обговорення важливих економічних питань для розвитку України. У 2021 році лейтмотивом заходу стала тема ведення бізнесу в умовах економічної турбулентності та другого року коронакризи.

Віталій Мельник, віцепрезидент UDP, був запрошений до дискусії з лідерами IT індустрії, мав нагоду презентувати перший в західній Україні інноваційний парк LvivTech.City, та розкрити тему його впливу на розвиток міста.

«Якщо подивитись на інноваційний парк LvivTech.City з точки зору впливу на львівський регіон, то варто виділити декілька ключових точок росту:

– сповільнення трудової ІТ еміграції з країні. Це взагалі глобальна місія інноваційних парків які ми розвиваємо;
– розвиток креативного кластеру та сприяння структурній трансформації локальної економіки в виробничо-інноваційну;
– LvivTech.City – точка входу для міжнародного бізнесу, а відтак – і для збільшення інвестицій в регіон. Сьогодні ж ми анонсували співпрацю з IWG (Regus, Spaces) – транснаціональним оператором офісної нерухомості.
– І з рештою, інноваційний парк – це про створення нових продуктів інтелектуальної власності та розвиток людського капіталу.
Маю впевненість в тому, що наш LvivTech.City стане знаковим boost-проєктом усього західного регіону України», – зазначає керівник розвитку інноваційних парків UDP.

LvivTech.City – український інноваційний парк, що створюється за принципами екосистеми «Живи – Працюй – Навчайся – Відпочивай». У 2021 році буде введено в експлуатацію перший бізнес-центр В1 та розпочато будівництво житлового кварталу.

Новини

UDP

У інноваційному парку LvivTech.City до кінця 2021 року відкриється коворкінг Spaces транснаціонального оператора офісних приміщень IWG. Офісний простір стане першою локацією компанії в Україні, розташованою поза Києвом. "Розвиваючи інноваційний парк у Львові, ми маємо на меті зробити LvivTech.City точкою входу для міжнародного бізнесу. Підписання угоди з трансанаціональною...

UDP

3 червня в Києві відбувся Всеукраїнський щорічний конкурс архітектури житлових та комерційних будівель REM Awards 2020-2021. Міжнародне журі у складі професійних архітекторів оцінювали досягнення міської нерухомості України та визначили найкращі архітектурні проєкти у десяти номінаціях. Серед них проєкти девелопера UDP отримали дві нагороди: ▪️...

UDP

До портфелю UDP входять у тому числі інноваційні парки UNIT.City у Києві та Харкові, а також LvivTech.City у Львові. Віцепрезидент UDP Віталій Мельник розповів, на якому етапі реалізації наразі знаходяться всі три об’єкти та чого чекати від них надалі, як...