Як LvivTech.City розвиває місто. Віталій Мельник розповів на найбільшій бізнес-події року у Львові – Весняному діловому форумі

UDP

Весняний діловий форум – щорічна найбільша ділова подія Львівщини, яка збирає бізнес-лідерів регіону та державних діячів, і створює експертне середовище для обговорення важливих економічних питань для розвитку України. У 2021 році лейтмотивом заходу стала тема ведення бізнесу в умовах економічної турбулентності та другого року коронакризи.

Віталій Мельник, віцепрезидент UDP, був запрошений до дискусії з лідерами IT індустрії, мав нагоду презентувати перший в західній Україні інноваційний парк LvivTech.City, та розкрити тему його впливу на розвиток міста.

«Якщо подивитись на інноваційний парк LvivTech.City з точки зору впливу на львівський регіон, то варто виділити декілька ключових точок росту:

– сповільнення трудової ІТ еміграції з країні. Це взагалі глобальна місія інноваційних парків які ми розвиваємо;
– розвиток креативного кластеру та сприяння структурній трансформації локальної економіки в виробничо-інноваційну;
– LvivTech.City – точка входу для міжнародного бізнесу, а відтак – і для збільшення інвестицій в регіон. Сьогодні ж ми анонсували співпрацю з IWG (Regus, Spaces) – транснаціональним оператором офісної нерухомості.
– І з рештою, інноваційний парк – це про створення нових продуктів інтелектуальної власності та розвиток людського капіталу.
Маю впевненість в тому, що наш LvivTech.City стане знаковим boost-проєктом усього західного регіону України», – зазначає керівник розвитку інноваційних парків UDP.

LvivTech.City – український інноваційний парк, що створюється за принципами екосистеми «Живи – Працюй – Навчайся – Відпочивай». У 2021 році буде введено в експлуатацію перший бізнес-центр В1 та розпочато будівництво житлового кварталу.

News

UDP

Andriy Ivanov, the Partner in UDP, is ready to buy out 55% stake in UPD (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, the said stake is now held by Vasyl Khmelnytsky. The shares acquisition under an agreement, which signing is planned for...

UDP

Це четверта комерційна будівля в Україні, нагороджена такою відзнакою. Раніше LEED сертифікат отримали бізнес-кампуси В12, В9 та В10, що також розташовані в UNIT.City. Будівля бізнес-кампусу В11, будівництво якої було завершене наприкінці 2020 року, отримала Срібний сертифікат LEED v.4 Core &...

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000...