Як LvivTech.City розвиває місто. Віталій Мельник розповів на найбільшій бізнес-події року у Львові – Весняному діловому форумі

UDP

Весняний діловий форум – щорічна найбільша ділова подія Львівщини, яка збирає бізнес-лідерів регіону та державних діячів, і створює експертне середовище для обговорення важливих економічних питань для розвитку України. У 2021 році лейтмотивом заходу стала тема ведення бізнесу в умовах економічної турбулентності та другого року коронакризи.

Віталій Мельник, віцепрезидент UDP, був запрошений до дискусії з лідерами IT індустрії, мав нагоду презентувати перший в західній Україні інноваційний парк LvivTech.City, та розкрити тему його впливу на розвиток міста.

«Якщо подивитись на інноваційний парк LvivTech.City з точки зору впливу на львівський регіон, то варто виділити декілька ключових точок росту:

– сповільнення трудової ІТ еміграції з країні. Це взагалі глобальна місія інноваційних парків які ми розвиваємо;
– розвиток креативного кластеру та сприяння структурній трансформації локальної економіки в виробничо-інноваційну;
– LvivTech.City – точка входу для міжнародного бізнесу, а відтак – і для збільшення інвестицій в регіон. Сьогодні ж ми анонсували співпрацю з IWG (Regus, Spaces) – транснаціональним оператором офісної нерухомості.
– І з рештою, інноваційний парк – це про створення нових продуктів інтелектуальної власності та розвиток людського капіталу.
Маю впевненість в тому, що наш LvivTech.City стане знаковим boost-проєктом усього західного регіону України», – зазначає керівник розвитку інноваційних парків UDP.

LvivTech.City – український інноваційний парк, що створюється за принципами екосистеми «Живи – Працюй – Навчайся – Відпочивай». У 2021 році буде введено в експлуатацію перший бізнес-центр В1 та розпочато будівництво житлового кварталу.

News

UDP

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000...

UDP

У київському інноваційному парку UNIT.City розпочато будівництво середньоосвітньої школи. Над створенням нового навчального закладу працює команда громадської спілки “Освіторія”, девелопером виступає компанія UDP. Освітнє середовище площею понад 12 тис м² спроєктовано провідними європейськими (APA Wojciechowski Architekci) та українськими архітекторами й...

UDP

З 2018 року всі проєкти в рамках інноваційних парків UNIT.City у Києві та Харкові та LvivTech.City у Львові, що входять до портфелю девелоперської компанії UDP, створюються за допомогою ВІМ технологій. В світовій практиці ВІМ використовується на всіх етапах життєвого циклу...