UDP

25 га

інноваційної екосистеми

UDP

$100 млн

інвестицій

UDP

Одна IT-школа

UNIT Factory

Перший український інноваційний парк, що формує екосистему для розвитку бізнесу у сферах високих технологій та креативних індустрій.

Компанія UDP створює необхідну для цього інфраструктуру у партнерстві з KAN Development.

За час, що минув з відкриття UNIT.City навесні 2017 року, інноваційний парк зарекомендував себе як місце, де концентрація компаній, стартапів та дослідницьких лабораторій дає талановитим людям можливість бути значно продуктивнішими та ефективнішими, легко обмінюючись досвідом й гнучко реагуючи на новітні тренди.

У розпорядженні резидентів парку будуть майданчики для навчання, проведення зустрічей і презентацій, з яких на сьогодні вже діють суперсучасні й дружні до довкілля три бізнес-кампуси, коворкінг Chasopys.UNIT та В12, а також фабрика програмування UNIT Factory, що послуговується унікальною методикою французької Школи 42.

Окрім ділового району з низкою корисних для стартапів сервісів, акселераторів та інкубаторів, компанія UDP за участі партнерів побудує ще й житловий район, а також зелені зони та експоцентри, що дозволить створити комфортні умови не лише для роботи, а й для відпочинку та творчих інсайтів.

Мета UNIT.City – вже у 2020 році стати одним із найбільших інноваційних парків Європи. Головним інвестором проекту виступає група Василя Хмельницького UFuture. До кінця 2019 року загальна сума вкладень у UNIT.City сягне $100 млн.

UDP

Головне міжнародне архітектурне ЗМІ публікує видатні проєкти з усього світу. На онлайн-сторінках ArchDaily з`явилась і харківська Unit Factory. Unit Factory у UNIT.City Kharkiv – це ІТ-фабрика у першому інноваційному парку в Східній Європі. Девелопером проєкту виступає UDP, архітектором – група TSEH. Unit Factory...

UDP

Sector X був запущений влітку 2018 року. За минулий час 33 команди були обрані для участі в пісочниці (пре-акселератор), отримавши досвід роботи з міжнародними корпораціями, знання від спікерів-практиків з багаторічним підприємницьким досвідом і підтримку особистих трекерів. 5 команд пройшли до...

UDP

Гайд допоможе державі та бізнесу представляти країну на міжнародній арені, залучати інвестиції та знаходити нових партнерів UNIT.City та фонд WNISEF презентували перший детальний огляд всіх головних елементів української технологічної екосистеми Інформація зосереджена навколо ключових цифр ринку, її найважливіших гравцях та...

Контакти

Адреса

Київ, вул. Дорогожицька, 3

Телефон

Емейл

ВСІ ПРОЕКТИ