UDP

25 га

інноваційної екосистеми

UDP

$100 млн

інвестицій

UDP

Одна IT-школа

UNIT Factory

Перший український інноваційний парк, що формує екосистему для розвитку бізнесу у сферах високих технологій та креативних індустрій.

Компанія UDP створює необхідну для цього інфраструктуру у партнерстві з KAN Development.

За час, що минув з відкриття UNIT.City навесні 2017 року, інноваційний парк зарекомендував себе як місце, де концентрація компаній, стартапів та дослідницьких лабораторій дає талановитим людям можливість бути значно продуктивнішими та ефективнішими, легко обмінюючись досвідом й гнучко реагуючи на новітні тренди.

У розпорядженні резидентів парку будуть майданчики для навчання, проведення зустрічей і презентацій, з яких на сьогодні вже діють суперсучасні й дружні до довкілля три бізнес-кампуси, коворкінг Chasopys.UNIT та В12, а також фабрика програмування UNIT Factory, що послуговується унікальною методикою французької Школи 42.

Окрім ділового району з низкою корисних для стартапів сервісів, акселераторів та інкубаторів, компанія UDP за участі партнерів побудує ще й житловий район, а також зелені зони та експоцентри, що дозволить створити комфортні умови не лише для роботи, а й для відпочинку та творчих інсайтів.

Мета UNIT.City – вже у 2020 році стати одним із найбільших інноваційних парків Європи. Головним інвестором проекту виступає група Василя Хмельницького UFuture. До кінця 2019 року загальна сума вкладень у UNIT.City сягне $100 млн.

UDP

    Автором концепції Головної Площі є Хірокі Мацуура, засновник та керівник студії ландшафтної архітектури MADMА urbanism+landscape (Нідерланди). Днями він завітав до Києва, щоб разом з командою девелопера додати концепту фінальні штрихи. "Більше року ми працюємо над концепцією Main Plaza...

UDP

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив надання кредиту у розмірі 50 млн євро для першого інноваційного парку України UNIT.City. Кредит буде спрямовано на фінансування проєкту «Інноваційний кампус для України», а саме на розвиток парку надсучасних технологій у Києві, будівництво академії ІТ-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. ...

UDP

Головне міжнародне архітектурне ЗМІ публікує видатні проєкти з усього світу. На онлайн-сторінках ArchDaily з`явилась і харківська Unit Factory. Unit Factory у UNIT.City Kharkiv – це ІТ-фабрика у першому інноваційному парку в Східній Європі. Девелопером проєкту виступає UDP, архітектором – група TSEH. Unit Factory...

Контакти

Адреса

Київ, вул. Дорогожицька, 3

Телефон

Емейл

ВСІ ПРОЕКТИ