Міжнародний аеропорт «Київ»

UDP

Три термінали

UDP

$70 млн

інвестицій

UDP

до 3 млн

пасажирів на рік

UDP

Біля 40 авіакомпаній

Один з найбільших інфраструктурних проектів, до якого долучилася UDP.

У 2009 компанія взялася за реконструкцію старого аеропорту «Київ» (Жуляни) та модернізацію його злітно-посадкової смуги. Аеропорт «Київ», площа якого 265 га, розміщений в Солом’янському районі столиці, за 7 км від центру міста.

У травні 2012 року на території летовища побудували міжнародний термінал «А», який обслуговує всі міжнародні рейси. Згодом в експлуатацію ввели термінал для внутрішніх рейсів «D» і бізнес-термінал «B» для рейсів бізнес-авіації. Загальна площа терміналів – понад 20 тис. м². Збудований перон для зберігання повітряних суден загальною площею 28 тис. м².

Загалом інвестиційна група підприємця Василя Хмельницького UFuture вклала в будівництво нових терміналів та інфраструктури $70 млн.

В жовтні 2018 року інвестори оголосили про початок нового етапу розбудови летовища.  Розширення площі терміналу на 9500 м² дозволить збільшити його пропускну спроможність удвічі. Сума інвестицій у будівництво складає 630 млн грн.

В аеропорту «Київ» базується близько 40 авіакомпаній, зокрема Wizz Air, Belavia, LOT, Alitalia, Ernest, Buta, SkyUp. Наразі він посідає друге місце в Україні за кількістю рейсів. Загальний пасажиропотік аеропорту «Київ» – близько 3 млн на рік. У 2013 році він увійшов до трійки найкращих в світі в категорії «до чотирьох мільйонів пасажирів» за версією The World Routes Awards.

UDP

Ні, ми не дивні, не божевільні, ми любимо вставати вдосвіта і приїжджати о 4:30 в ранку в аеропорт фотографувати літаки. Недільним морозним ранком, 3 березня в аеропорту «Київ» пройшла зустріч споттерів, вони ж фотографи, які шаленіють від авіації. Назву заходу...

UDP

Якщо ви подорожуєте з аеропорту «Київ», то неодмінно візьміть із собою в літак новий номер журналу Kyiv Airport Magazine. Про найцікавіші події весни, велосипедні маршрути в Європі, канікули для дітей і батьків в Кракові, про мандрівку до Кіпру, Куби та...

UDP

Вкотре, найбільша італійська авіакомпанія отримує звання найпунктуальнішою в світі у лютому 2019. Alitalia — італійська авіакомпанія, найбільший авіаперевізник Італії, п'ятий за величиною в Європі. Штаб-квартира — в Римі, аеропорт Фіумічіно (Леонардо да Вінчі). З аеропорту «Київ» виконує рейси до Риму...

Контакти

Адреса

Київ, вул. Медова, 2

Телефон

Емейл

ВСІ ПРОЕКТИ