UDP

128 тис. м²

багатофункціональної інфраструктури

UDP

Три будинки

UDP

Дворівневий торговий центр

UDP

1 га

відкритого простору для мешканців

Сучасний і багатофункціональний квартал у центрі Голосієва, який пропонує абсолютно новий рівень комфорту: усе під одним дахом.
Інвестор проекту – компанія UDP.
Проект розроблений архітектурною майстернею ARCHIMATIKA на замовлення девелопера A Development.

White Lines з’явиться на місці кінокопіювальної фабрики поруч з Національним центром Олександра Довженка та Голосіївським парком. Житловий комплекс – це три 24-поверхові будинки на 566 квартир загальною площею майже 37 тис. м². Кожен будинок оснащений чотирма ліфтами – трьома пасажирськими і одним вантажним. На перших поверхах розмістяться офіси. Тут також з’явиться:

  • дворівневий торговий центр
  • дитячий садок
  • дворівневий підземний паркінг на 685 місць
  • супермаркет «Сільпо»
  • фітнес-клуб ENERGYM

На покрівлі стилобату площею близько 1 га під відкритим небом облаштують внутрішній двір житлового комплексу, розмістять спортивні і дитячі майданчики, а також висадять повноцінні великомірні дерева.

За кількістю видових квартир у цього комплексу немає конкурентів на ринку столиці. Майбутнім резидентам пропонують вибір з більш ніж 50 видів планувань:

  • однокімнатні – від 36 м²
  • двокімнатні – від 60 м²
  • трикімнатні – від 80 м²
  • ексклюзивні дворівневі квартири з атріумом
  • квартири з власними терасами

Цей проект став першим в Україні, що увійшов до фіналу міжнародного конкурсу World Architecture Festival в номінації Commercial Mixed-use – Future Project.

UDP

Столичний житловий комплекс White Lines вперше в історії сучасної архітектури України, увійшов в шорт-лист престижного незалежного світового архітектурного конкурсу World Architecture Festival. З 28 по 30 листопада 2018 року, у місті Амстердам, журі визначить переможців. Вперше вихід українського проекту у...

UDP

White Lines - новий символ Голосіївського району. Яким буде багатофункціональний житловий комплекс на місці кінокопіювальною фабрики. Вперше за всю історію незалежності України, проект українських архітекторів увійшов до фіналу міжнародного професійного конкурсу World Architecture Festival. Проект White Lines, над яким працювала...

UDP

У новий рік Київ входить до проекту, який революційно змінить саме поняття житлового комплексу. Компанія А Development створює багатофункціональний житловий комплекс White Lines. White Lines - перша реалізація в Україні інноваційної концепції 3D-багатофункціонального комплексу, він об'єднує максимальну кількість функцій, затребуваних...

Контакти

Адреса

Київ, вул. Васильковска,1

Телефон

Емейл

ВСІ ПРОЕКТИ